tel 0484 224 85 86     mail pozitif-reklam@hotmail.com
twitter facebook header_sosyal1 rss
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

VİZYONUMUZ

POZİTİF REKLAM olarak hizmet verdiğimiz müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan, iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, güvenirliliğimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin  ilk tercihi olan bir şirket olmak..

MİSYONUMUZ

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.

Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Pozitif Reklam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Pozitif Reklam konusunda uzman personeli ile de fark yaratır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.