Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Siparişim bana ne zaman ulaşır?
Stoklarımızda bulunan ürünler sipariş verildiği takdirde 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde Kargonuz Size Ulaşmaktadır. Stoklarımızda bulunmayan ürünler 2-7 iş günü içerisinde tedarik edilip bize ulaştırılmakta ve bize gelmesinin ardından hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünler arasında teslimat süresi en uzun olan ürün baz alınarak yapılır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. İşyerimiz Cumartesi Saat: 17:00 kadar Açık olup Pazar Günleri Kapalıdır.
Hangi kargolarla anlaşmanız var?
Aras Kargo ve MNG Kargo'yla anlaşmamız mevcut olup siparişiniz sırasında anlaşmalı kargolarımızdan herhangi birisini isteğinize göre tercih edebilirsiniz. 350 TL üzeri Ücretsiz Kargo kampanyamız kapsamındaki gönderiler Aras Kargo ile yapılmaktadır. Hafta içi içerisinde kargo gönderileri 15:30'da kargo şirketlerinin kuryelerine ofisimizden teslim edilmektedir.
Ürünüm elime ulaşmadı ne yapmalıyım?
Ürününüzün elinize ulaşmaması durumunda sistem tarafından size iletilen takip kodu ve link bilgileriyle siparişinizi kargo şirketinden kontrol ediniz, bir sorun olduğunu düşünüyorsanız kargo şirketinin teslimat şubesiyle görüşünüz. Şube telefonları gönderilen linkte açılan sayfalarda mevcuttur.
Tasarımım yok, tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Evet profesyonel tasarım hizmetimiz mevcuttur. Ürün sayfalarında aksi belirtilmedikçe ürünlerimizde tasarım hizmeti ÜCRETSİZ'dir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.